20. října v 17.00 jsme se sešli spolu s dětmi a rodiči na podvečerním setkávání ve škole, které bylo tentokrát na téma STRAŠIDEL SE NEBOJÍME.

Nejprve děti maminkách donesly čaj a pak si začaly povídat o strašidlech, z čeho mají strach, čeho se bojí, lovily písmena ve strašidelném sáčku, skládaly z nich slovo strašidlo. “Vyrobily” si svoje strašidlo, vymýšlely mu jméno, kde straší a jak. A všichni společně vytvořili strom strašidel. Pak se děti uložily na polštářky a poslouchaly pohádku O strašidlu Ervínovi, které nechtělo strašit. Pohádka to byla poučná …”je parádní dělat v životě to, co nás baví a ne být pouze tím, za koho nás ostatní chtějí mít.”

A to už nastal čas, aby se děti posadily k maminkám a společně vyráběly strašidlo z rukavice. Popíjely při tom čaj, povídaly si …na závěr dostaly děti odměnu, zazpívali jsme si písničku, vyfotili se a setmělou chodbou školy se vydali do šatny a domů. Děkuji všem, co dorazili a těším se na další ČAJ O PÁTÉ, který bude VÁNOČNÍ. /foto ve fotogalerii/