Duben se na nás s žabkou Kuňkalkou usmíval zeleně. Děti se těšily na Velikonoce, malovaly a zdobily vajíčka, vyráběly košíčky, ovečky a přáníčka. Vypěstovali jsme si v květináči obilí. Začali jsme jezdit do bazénu, na což se děti velice těšily. Kurz plavání bude mít 10 lekcí. Také jsme se začali připravovat na květnovou besídku k oslavě svátku maminek. Děti pilně nacvičovaly básničky, písničky, tanečky a vyráběly dáreček a přáníčko pro maminku. Zelený den jsme si ve školce udělali o něco dříve. Děti přišly v zeleném oblečení, v jídelně jsme si pochutnali na zelených dobrotách a ve třídě i venku jsme formou zábavných her hledali zelenou barvičku. Konec dubna přinesl čarodějný rej. Děti si přinesly košťátka, oblékly se do čarodějných obleků, našly zprávu od čarodějnice a pak se vydaly hledat po značené cestě čarodějný poklad. Po splnění všech úkolů nás znamení dovedla až do lesa, kde děti opravdu poklad našly. To bylo radosti! /fotky viz. fotogalerie MŠ/