Mgr. Jaroslava Truksová – ředitelka školy

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu MU Brno se zaměřením na dramatickou výchovu. Mám za sebou více než dvacetiletou praxi. Ředitelkou naší školy jsem od července 2 021. Účastnila jsem se kurzů Tvořivé školy, výtvarných kurzů a výpočetní techniky.

Snažím se dětem přiblížit učivo formou hry, diskuzí, rozvíjet v dětech jejich přirozenou touhu poznávat nové věci a jevy.

Škola je nejenom mé zaměstnání, ale i „koníček“. Pokud mi zbyde volný čas, tak ráda čtu, dívám se na filmy, chodím do přírody a hlavně cestuji.

Mgr. Jitka Neterdová – třídní učitelka

Od malička jsem chtěla být paní učitelkou, protože mě baví práce s dětmi. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové obor učitelství pro 1. stupeň, specializace německý jazyk.

Mám ráda cestování, sport a vycházky do přírody. Volný čas nejraději trávím se svou rodinou na chalupě.

Šárka Janáčková, DiS. – vychovatelka ve školní družině

Už od dětství ve mně byla touha pracovat s dětmi. Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu pedagogickou a sociální v Kroměříži.

Děti jsou pro mě velkou inspirací, snažím se být k nim přátelská, pozitivní, ráda se zapojuji do jejich her a společného kreativního tvoření. Na práci mě baví různorodost a to, že žádný den není stejný. 

Mám ráda přírodu, zvířata, cyklistiku, ruční práce a dobrou knihu.

Jindřiška Štefáčková, vedoucí učitelka MŠ

Proč jsem si vybrala právě toto povolání?

Mám ráda děti a vždy mě přitahovala práce s nimi. Oceňuji jejich upřímnost a schopnost říci vše na rovinu. Líbí se mi také kreativita této profese. Velice ráda s dětmi zpívám, tvořím a plánuji různé činnosti.

Děti mi předávají pozitivní energii a jsem ráda, že i já mohu pozitivně utvářet a rozvíjet jejich osobnosti.

Dana Šromová – učitelka MŠ

168/58/56/90/70/90 …věčný optimista se sklony k pesimismu.

Děti miluji pro jejich přímočarost a tvárnost.