Děti provázela celým oranžovým měsícem „Veverka Madlenka“ a učila je nové říkanky, písničky, tanečky a hry. Na školní zahradě děti s nadšením sbíraly kaštany pro zvířátka a pomáhaly i s hrabáním listí. Kaštany jsme též využili k výrobě zvířátek a strašidelných panáčků. Zapouštěním barev do klovatiny vytvářely děti barevné podzimní listy a vyrobily si oranžového bubáčka. Z otisků javorových listů zase vznikl krásný podzimní strom. Také jsme si již tradičně vydlabali a vyřezali dýni. Všichni jsme se těšili na oranžový den, který byl tentokrát doprovázen i dnem strašidelným. Děti i paní učitelky ze základní školy přišly ve strašidelných kostýmech a připravily nám zábavné úkoly v tělocvičně. Plnění úkolů jsme si báječně užili. Během tohoto dne jsme si pochutnávali na výborných oranžových svačinkách a oranžovém obědě. /fotky – viz. fotogalerie MŠ/