Na začátku prosince se naše školka proměnila v „čertí školku“. Děti využily převleky a různé rekvizity k hrám „Na peklo“. Malí čertíci dováděli, tancovali, zpívali, ale také kreslili, vymalovávali a tvořili. Mikuláš na děti nezapomněl a přinesl jim košík plný dobrot. Děti se také každý den těšily na plnění úkolů z adventního kalendáře a sladkou odměnu. Protože měl prosinec pro nás barvu modrou, tak i vánoční chystání se neslo v této barvě. Vyráběli jsme modré zvonečky, vločky, andílky, ozdobičky, a to na výzdobu školky i vánočního stromečku. Děti se pilně učily texty a s radostí zpívaly koledy. Rády se také zaposlouchaly do vánočních příběhů a pohádek. Školku nám provoněly upečené perníčky, které si děti nazdobily bílou polevou. Ve středu 22.12. jsme měli ve školce slavnostní modrý den. Všichni jsme přišli oblečeni v modrém, uspořádali hostinu s ochutnávkou perníčků a cukroví. Největší radost měly děti z toho, když našly pod stromečkem dárečky od Ježíška. /fotky viz. fotogalerie MŠ/