Čas rychle utíká a za chvíli budou Velikonoce a u nás se toho tolik událo.

Rozdali jsme pololetní vysvědčení a užili si slavnostní pololetní den. Od druhého pololetí zahájily činnost Klub moderních technologií, Klub Rostlinka, Tvořivá a Čtenářská dílna a to vše v rámci OP JAK. Učíme se pracovat s 3D pery a těšíme se na tiskárnu, pracujeme na počítačích a interaktivní tabuli. Členové “Rostlinky” navrhli plán naší školní zahrady a už pilně pracují na její realizaci. Začali jsme chodit do Obecní knihovny, ve škole jsme měli představení O jaru, bruslili jsme … Také jsme ve škole uspořádali recitační soutěž a její vítěz nás reprezentoval na oblastním kole ve Žďáře nad Sázavou. Jak jsme byli hrdí, že to před tolika lidmi na podiu zvládnul. Naučili jsme se nové věci, zvelebili naše “přestávkové” statky, hráli kolíčkovky …a teď už se těšíme na plavání (někteří z nás, ne všichni mezi námi jsou milovníci vody), na akce s myslivci, na práci na zahradě, tělocvik venku, výlety, exkurze. /foto ve fotogalerii/